DYREKTOR MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W NIEPOŁOMICACH
mgr Ewa Krzysica
nr tel: 12 /284-87-11
DZIENNIK PODAWCZY - pokój 11
Jakub Majcherczyk - aspirant pracy socjalnej
Weronika Wojas - pomoc administracyjna
nr tel: 12 /284-87-06
PRACOWNICY SOCJALNI - przyjmowanie stron 7:00 - 11:00
Renata Nowakowska - starszy specjalista pracy socjalnej, koordynator - pokój 15
Teren pracownika: Podłęże, Niepołomice - Zakościele: Aleja Dębowa, Bocheńska, Bohaterów Getta, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Brzozowa, Franciszka Ziemby, Generała Waleriana Czumy, Heleny Modrzejewskiej, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jodłowa, Leśna, Litewska, Ludwika Solskiego, Łąkowa, Malinowa, Marudy ,Mjr Mieczysława Malinowskiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Opłotki, Partyzantów, Plutonowego Gerarda Makosza, Podlasie, Poziomkowa, Staniątecka, Stefana Roweckiego, Świerkowa, Wiejska, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Wrzosowa. Wspólna, Wyzwolenia, Zakole.
nr tel: 12 /284-87-15
Natalia Kil - pracownik socjalny - pokój 15
Teren pracownika: Zakrzów, Zakrzowiec, Słomiróg, Suchoraba, Niepołomice - Zagrody: Akacjowa, Kątek, Kolejowa, Kwiatowa, Moczydło, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Robotnicze, Pionierów, Robotnicza, Stefana Batorego (nr parzyste do 20, nr nieparzyste do 29), Wodna, Zagrody Władysława Wimmera (od mostu do Płaszowskiej).
nr tel: 12 /284-87-16
Małgorzata Galas - starszy specjalista pracy socjalnej - pokój 16
Teren pracownika: Staniątki, Niepołomice - Boryczów: 6 Batalionu, Balonowa, Brzezinki, Czerwonych Beretów, dr Rudolfa Diesla, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Generała Włodzimierza Potasińskiego, Grabska do Diesla (do nr 7), Graniczna, Komandosów, Lotnicza, Ludowa, Mokra, Nawigatorów, Oficerska, Olchowa, Pilotów, Płaszowska, Podoficerska, Polna, Saperów, Spadochroniarzy, Strzelców, Strzelecka, Wielicka, Władysława Wimmera.
Niepołomice - Śródmieście cz. I: 3 – go Maja, Cmentarna, Grunwaldzka, Daszyńskiego, Jagiellońska, Na grobli, Osiedlowa, Plac Kazimierza Wielkiego.
nr tel: 12 /284-87-09
Iwona Chronowska - starszy specjalista pracy socjalnej - pokój 16
Teren pracownika: Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska, Chobot, Niepołomice - Podgrabie: Błonie, Chrustowa, Chwalców, Franciszka Książka, Krakowska, Niepołomicka, Podłęska, Różana, Sportowa, Torowa.
nr tel: 12 /284-87-08
Anna Figiel - pracownik socjalny - pokój 16
Teren pracownika: Niepołomice - Jazy: Akacjowa, Boczna, Brzeska, Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Krucza, Krzywa, Lawendowa, Łanowa, Magnolii, Na Grobli, Na Tamie, Nagietkowa, Osiedle Kaptarz, Osiedle Suszówka, Pociągów Pancernych, Podwale, Powiśle, Prosta, Rumiankowa, Siostry Elżbiety Czackiej, Słoneczna Boczna, Słoneczna, Stefana Batorego, Stroma, Suszówka, Topolowa, Trudna, Wesoła, Wiślana, Wiśniowa, Wroniarka, Zabierzowska, Zabłocie, Zacisze, Zielona, Ziołowa.
Ochmanów, Niepołomice - Pasternik: Jasna, Fabryczna, Grabska, Poręby, Portowa Rolnicza, Skarbowa, Stawowa, Wałowa, Wincentego Witosa.
nr tel: 12 /284-87-08
Danuta Chwastek - specjalista pracy socjalnej - pokój 17
Teren pracownika: Wola Batorska
nr tel: 12 /284-87-18
Agnieszka Sowińska - specjalista pracy socjalnej - pokój 17
Teren pracownika: Zagórze, NIepołomice - Piaski: Brzeska, Długa, Droga Królewska, Grzybowa, Kątowa, Okrężna, Osiedle Błoto, Osiedle Królowej Bony, Piaskowa, Ples, Podlesie, Smutna, Sosnowa, Ścieżka Głogowa, Torfowa, Zawiła.
Niepołomice - Śródmieście cz. II: Droga Królewska, Młyńska, Na Grobli, Osiedlowa, Piękna, Plac Zwycięstwa, Pileckiego, Rynek, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Kościuszki, Targowa, Ułanów, Wąska, Zamkowa.
nr tel: 12 /284-87-19
USŁUGI OPIEKUŃCZE
Maria Mleko - starszy inspektor
nr tel: 12/ 284-87-17
ASYSTENCI RODZINY
Anna Morton - starszy asystent rodziny
Monika Kasperek - starszy asystent rodziny
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO
Marzena Kardas-Pyż - główny specjalista
nr tel: 12 /284-87-04
Dorota Płuchowska-Pilch - starszy pracownik socjalny
nr tel: 12 /284-87-05
Dagmara Nowak-Cebula - aspirant pracy socjalnej
nr tel: 12 /284-87-10
Katarzyna Balachowska - aspirant pracy socjalnej
nr tel: 12 /284-87-10
Anna Twaróg - aspirant pracy socjalnej
nr tel: 12 /284-87-03
Maria Galas - aspirant pracy socjalnej
nr tel: 12 /284-87-04
Joanna Bogucińska - aspirant pracy socjalnej
nr tel: 12 /284-87-03
STANOWISKO DS. REALIZACJI ŚWIADCZEŃ POMOCY SPOŁECZNEJ
Agata Paluchowska-Klima – starszy inspektor
nr tel: 12 /284-87-12
Magdalena Liptak – starszy inspektor
nr tel: 12 /284-87-11
Agnieszka Kowalska – pomoc administracyjna
nr tel: 12 /284-87-12
PRAWNIK
Grzegorz Rajski - radca prawny
nr tel: 12 /284-87-13
DZIAŁ DS. PRZEMOCY DOMOWEJ
Kinga Kościółek - pracownik socjalny / przewodnicząca zespołu interdyscyplinarnego
nr tel: 12 /284-87-14 kom.: 606-695-304
Jarosław Gawin - główny specjalista ds. przeciwdziałania przemocy
nr tel: 12 /284-87-14 kom.: 505-559-121
GŁÓWNY KSIĘGOWY
Piotr Nowak
Łukasz Szewczyk - z-ca głównego księgowego
nr tel: 12 /284-87-02
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Sylwia Wierciak
nr tel: 12 /265-50-80
e-mail: skarbnik.audyt@onet.pl